Studijní pobyty ERASMUS+ program a Švýcarsko - PŘIHLÁŠKY NA 2018/2019 otevřeny v období 7.11. - 5.12.2017

Přihlášky na studijní pobyty v programu Erasmus+ a přihlášky na studijní pobyt ve Švýcarsku v akademickém roce 2018/2019 budou otevřeny v období 7.11. – 5.12.2017.

Podrobné informace o výběrovém řízení.

Všichni zájemci o účast v programu Erasmus+ vyplní formulář přihlášky, který je v předem vyhlášeném termínu zpřístupněn na https://www.mobility.cvut.czNa přihlášce je rozlišeno, jestli se hlásíte na místa nasmlouvaná fakultou nebo na místa rektorátní. Máte možnost se přihlásit na 3 místa fakultní, NEBO 3 místa rektorátní - tj. máte možnost si podat pouze jednu přihlášku.

Seznam smluv FBMI s partnerskými školami zde (vhodné obory studia uvedeny u každé smlouvy).

Nezapomeňte se rovněž přihlásit k písemné jazykové zkoušce z Aj a Nj (pokud je to pro země Vámi vybraných dohod požadováno)! To lze učinit nejpozději do uzávěrky podávání přihlášek. Ale pozor na kapacity jednotlivých termínů!

Pro ostatní cizi jazyky (vyjma Nj a Aj) je požadováno jazykové potvrzení v daném jazyce. Zájemci o studium v jiných jazycích než angličtina a němčina  musí do 18.1.2018 do kanceláře OZV dodat jazykové potvrzení o úrovni znalosti jiných jazyků v závislosti na tom, v jakém jazyce se studuje na dané partnerské škole.