Majáles v Kladně! A na ten prostě chceš!

Oslava jara, ráj pro zamilované, jídlo a pití, kam se podíváš, dost dobrá muzika - prostě studentská párty, jak má být!

21. 4. v Kladně v Kasárnách.

Těšit se můžete na Vypsanou fixu, Donaha, John Wolfhooker, Curlies, THE OXX, Let's Go To The Petrol Station, bohatý doprovodný program, atrakce pro děti a mnoho dalšího.

Vstupné pouhých 50 Kč placených na místě. Děti do 10 let v doprovodu rodičů mají vstup zdarma.

Afterparty v Musicbar Týt, Kladno. Rezervace možná na telefonním čísle: 724 943 181.

Po celý den bude v areálu probíhat charitativní sbírka pro Diakonii Broumov. Darované věci můžete přinést zabalené v pytlích nebo krabicích, nebo volně uložit do sběrnách nádob umístěných před budovou FBMI. Sbíráme: oblečení, lůžkoviny, ručníky, utěrky, záclony, domácí potřeby a nádobí, přikrývka a polštáře, obuv, kabelky, batohy, drobné předměty z domácnosti, hračky, plyšáky, knihy a časopisy.

Napiš si to do diáře a přijď!

Bližší info na přiloženém plakátu.